Rozpoczęcie roku szkolnego. (2017/18)

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. 4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.

Jak zwykle po uroczystej Mszy świętej wszyscy zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej. Po wprowadzeniu Sztandarów i odśpiewaniu hymnu głos zabrał Pan dyrektor Michał Smoleń, który serdecznie powitał wszystkich zebranych, zwłaszcza uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, czyli pierwszoklasistów. Z kolei głos zabrał Wójt Gminy Milanów Paweł Krępski, który życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce, a gronu pedagogicznemu zadowolenia z wykonywanej pracy.

Po części oficjalnej wszyscy rozeszli się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

Z okazji pierwszego dzwonka wszystkim uczniom, tym młodszym i tym starszym życzymy oczywiście jak najlepszych ocen w nowym roku szkolnym, ale przede wszystkim radości płynącej z nauki i odkrywania swoich pasji i talentów.

(M. K.)