W dniu 29 września bieżącego roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z klasy III gimnazjum zorganizowały WYBORY MISTERA SZKOŁY.

W wyborach wzięło udział 18 kandydatów z klas VII SP i II-III gimnazjum. Chłopcy mieli do wykonania wiele zadań, m.in.: rysowanie karykatury wychowawcy i odpowiadanie na pytania z różnych przedmiotów. Naszych kolegów oceniała komisja w składzie Pani Magdalena Siuciak, Pani Maria Karpińska i Karolina Szwaj. Komisja ta wyłoniła czterech zwycięzców. Tytuł MISTERA SZKOŁY otrzymał Kacper Ilczuk z kl. III A. Podczas obrad komisji można było zakupić coś słodkiego na kiermaszu zorganizowanym przez klasy III. Później mogliśmy spalić kalorie na zawodach sportowych, które wygrała drużyna Patryka Niewiadomskiego. Cały dzień minął nam w bardzo przyjemnej atmosferze. Chłopcom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!

(Dominika Gomółka)