Jak co roku, w Dniu Edukacji Narodowej, uczniowie naszej szkoły pamiętają o swoich nauczycielach i dziękują im za trud i serce, jakie wkładają w swoją pracę. W tym roku, dnia 13 października nasi nauczyciele mogli zobaczyć aż dwa przedstawienia w wykonaniu swoich uczniów. Pierwszym z nich była uroczysta akademia przygotowana przez kl. VI pod opieką Pani Magdaleny Siuciak. Uczniowie przedstawili zabawną historię związaną z trudem nauczania oraz ciężką pracą dyrektora. Druga część artystyczna została w całości przygotowana przez uczniów klas trzecich gimnazjum. Młodzież w zabawny sposób pokazała, jak wyglądają lekcje w naszej szkole, wykorzystując do tego fragmenty piosenek i ,,kultowe cytaty” naszych najdroższych nauczycieli. Na zakończenie uczniowie złożyli całemu gronu pedagogicznemu najserdeczniejsze życzenia oraz obdarowali wszystkich symboliczną czerwoną różą.

W tak wyjątkowym dniu wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia, a także dziękujemy za poświęcenie oraz zapał jaki wkładają w swoją codzienną pracę!

(Dominika Gomółka)