Mikołajki klas I-III

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszej szkoły. Uczniowie klas I-III byli bardzo szczęśliwi, rozpromienieni, a kiedy znaleźli się blisko-trochę zawstydzeni. Oprócz prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole. Na zakończenie wszystkim dzieciom osobiście wręczył paczki, a w nich dla każdego coś miłego. Za prezenty uczniowie odwdzięczyli się pięknymi wierszykami i piosenkami oraz własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja. Oczekiwana przez cały rok wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości.

J.C.