Bal przebierańców klas I-III

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. 29 stycznia w naszej szkole odbył się ,,Bal przebierańców'' dla dzieci z klas I-III. Już od rana pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach szkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, policjantów, Batmana, Spidermana. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych i ruchowych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Szkoda, że takie bale są tylko raz w roku.

J.C.