Szkolna Kasa Oszczędności

Tradycyjnie już od wielu lat w miesiącu październiku, odbywa się w naszej szkole apel podsumowujący działalność Szkolnej Kasy oszczędności oraz promujący oszczędzanie, gdyż 31 października jest Dniem Oszczędzania.

W apelu oprócz uczniów i nauczycieli wziął udział dyrektor Banku Spółdzielczego w Milanowie  Pan Robert Czeczko. Nasza szkoła współpracuje z Bankiem już 12 lat. Bierzemy udział w wielu konkursach plastycznych promujących oszczędzanie, dbanie o środowisko, zdrowe odżywianie, prowadzenie kroniki.

Od samego początku SKO cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci, a najwięcej oszczędzających jest w klasach I-III. Obecnie organizacja skupia 93 członków, którzy łącznie na swoich lokatach na dzień dzisiejszy zgromadzili prawie 24 tysiące złotych. Pan dyrektor Banku Spółdzielczego pogratulował wszystkim wyników w oszczędzaniu i zachęcił do dalszego propagowania tej idei wręczając dyplomy wzorowych członków SKO. Tradycyjnie już przygotował dla nas niespodziankę – kwotę 450 złotych na dofinansowanie wycieczki dla wzorowych członków SKO. A oto oni:

1.     Aleksandra G.

2.     Aleksandra M.

3.     Oliwia M.

4.     Aleksander H.

5.     Iga K.

6.     Wiktoria W.

7.     Małgorzata G.

8.     Gabriela S.

9.     Marta M.

10. Hubert B.

11. Arkadiusz J.

12. Oliwia Ś.

13. Weronika B.

14. Aleksander P.

15. Krystian C.

16. Adam S.

17. Hanna S.

Powitano także nowych członków. Są to:

1.     Milena Ł.

2.     Dawid E.

3.     Alicja F.

4.     Alicja P.

5.     Lena B.

6.     Stanisław L.

7.     Milena C.

8.     Aleksandra K.

9.     Jan D.

10. Oliwia B.

11. Aleksandra A.

12. Maja K.

13. Iga P.

14. Aleksander J.

Na zakończenie apelu głos zabrały panie Anna Baryła i Małgorzata Dudzińska wręczając panu Dyrektorowi BS w Milanowie podziękowanie za systematyczne wsparcie oraz nagrodę pieniężną. Panie pogratulowały także uczniom wysokich wyników w oszczędzaniu i zachęciły do dalszej współpracy.

A.B. M.D.