Dzień Mamy w klasach I - III

W poniedziałek 27 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci przybyły ich Mamy, dla których uczniowie przygotowali z serca płynące życzenia oraz część artystyczną. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim rodzicom poprzez występy artystyczne przeplatane wzruszającymi piosenkami.

Po wspaniałym wystąpieniu wszyscy uczniowie wręczyli swoim Mamom wykonane przez siebie upominki. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, a na twarzach matek malowało się wzruszenie oraz duma ze swoich zdolnych pociech.

Po części oficjalnej odbyła się niespodzianka. Teraz to Mamy zaprosiły swoje dzieci na przygotowany przez siebie słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej, ciepłej atmosferze.

wychowawczynie klas I - III