38 Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 13 maja 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej  w Podedwórzu odbyły się eliminacje powiatowe 38. Małego Konkursu Recytatorskiego, w którym uczestniczyło 35 recytatorów. Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży piękna literatury, a także starannej wymowy i artystycznej interpretacji utworów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie :

Weronika Banachowicz - kl.I (opiekun pani Joanna Ciok),

Weronika Protaś- klasa VI i Krzysztof Samorański –  oboje z klasy VI (opiekun pani B. Sienkiewicz).

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Najlepsi uczestnicy zostali nominowani do konkursu wojewódzkiego. Wśród nich uczennica naszej szkoły – Weronika Protaś. Krzysztof Samorański dostał wyróżnienie.

Gratulujemy uczestnikom i laureatom konkursu recytatorskiego i życzymy wielu sukcesów .

B.S.