Nasza Szkoła Podstawowa w Milanowie, dołączyła do apelu o pomoc panu Kamilowi Misztalowi w zbiórce pieniędzy na zakup protezy nogi. Rodzice uczniów wraz z Caritas Polska z Parczewa zorganizowali kiermasz ciasta. Nauczyciele i uczniowie chętnie wspierali ten szczytny cel.

Pan Kamil Misztal gościł w naszej szkole w ubiegłym roku. Założył Fundację „Krok do marzeń”. Przyjechał do nas, aby opowiedzieć nam swoją historię. Kiedy miał półtora roku, poważnie się poparzył. W wyniku komplikacji po poparzeniu stracił nogę. Potrzebował protezy. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać odpowiednią sumę pieniędzy. Spełnił swoje marzenia. Dziś może chodzić, a nawet uprawiać sport, „ampfutbol” czyli gra w piłkę nożną.

Dziś życzymy Panu Kamilowi zdrowia i spełnienia marzeń. I zapraszamy do nas w odwiedziny.

(Beata K.)