Wycieczka klas III

W dniu 10 października klasy trzecie pod opieką Pani Barbary Adamczyk- Szczurowskiej i Pani Joanny Ciok oraz Pani Moniki Kalisz uczestniczyły w wycieczce do Parczewa. Uczniowie mieli okazję z bliska przyjrzeć się pracy policjantów z Komendy Policji w Parczewie. Z zainteresowaniem obejrzeli wóz policyjny i jego wyposażenie. Sympatyczna pani policjantka pozwoliła naszym uczniom usiąść za kierownicą radiowozu. Wszystkich zaciekawił również pokaz zdejmowania odcisków palców zaprezentowany przez technika policyjnego.

Następnie dzieci obejrzały film „Trolle” w parczewskim kinie a na zakończenie czekała wspaniała zabawa w „Fikolandzie”.

Monika Kalisz