Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 27 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Na początku dzieci zaprezentowały część artystyczną a następnie z wielkim przejęciem złożyły słowa przyrzeczenia. Akademię swoją obecnością uświetnili: pan Dyrektor, Grono Pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie. Po uroczystości ślubowania rodzice klasy pierwszej przyszykowali swoim pociechom znakomity poczęstunek.

Nowo przyjęci uczniowie: Dominik Dobosz, Jakub Ilczuk, Szymon Klej, Mateusz Kosowski,   Iga Kruk, Kaja Lewin, Aleksandra Mostowiec, Bartosz Motak, Oliwia Muszyńska, Jakub Oworuszko, Maciej Piekarz, Kamil Sokołowski, Justyna Wójcik, Martyna Wójcik.

Wychowawczyni- Małgorzata Dudzińska